На сьогодні перед суспільством стоїть важлива проблема соціальної та професійної адаптації випускників інтернатів, дітей з будинків сімейного типу, малозабезпечених та проблемних сімей, які не готові до життя в суспільстві. Вони не мають доступу до інформації про сучасні професії, що ускладнює їх свідомий вибір подальшої освіти після закінчення загальноосвітньої школи, не знають про шляхи та способи отримання такої освіти.

Основні цілі проекту - допомогти підліткам з дитячих будинків сімейного типу:

  • розкрити в собі таланти та здібності для професійного орієнтування
  • навчитися генерувати ідеї та успішно втілювати їх у життя
  • керувати своїми вчинками та досягати взаємопорозуміння з різними людьми
  • навчитися формувати та розвивати стійкі навички для досягнення успіху в житті

«Ми ставимо перед собою важливе завдання - відкриття нових можливостей для дітей із сімей, які належать до соціально вразливих верств населення у виборі майбутньої професії, їх соціальна адаптація та мотивація особистого розвитку», - відзначила Голова правління Благодійного фонду «Смарт Ангел» Тетяна Долінська.

Очікується, що у рамках проекту для підлітків буде запроваджено регулярні тренінги та майстер-класи, періодичні заходи з профорієнтування, зустрічі з відомими та успішними людьми. Окрім цього, планується провести ряд екскурсій на різноманітні підприємства, а також навчити дітей користуватися загальними онлайн-платформами навчального контенту.

Поділіться цією статтею в соціальних медіа: