Благодійний фонд "Смарт Ангел" долучився до акції "Сонце - на капоті", присвяченій дітям хворим на рак, що проводилась у рамках міжнародного дня захисту дітей.
Подібна акція пройшла в Україні вже вшосте, гості спеціально прибули для участі в акції на своїх машинах, на яких разом із дітьми малювали море, сонце, веселих героїв, кольорові кульки, а також свої найщиріші мрії.

“Для нас, як для благодійного фонду, було важливо долучитись до цієї акції, адже дітей виснажує постійне перебування у стінах лікарні, а будь-яке свято для них переповнене радістю та стає надією на щасливе одужання. Наразі, діти проходять процедуру очистки крові, їм потрібно багато вітамінів, саме тому, ми подарували дітям велику кількість фруктів та соків свіжого віджиму. Дітям дуже важливо знати, що вони не самотні, що вони нам потрібні та що є люди, які готові розділити з ними променистість посмішки, мазок фарби та гостроту болю.”, - відзначив В’ячеслав Мієнко, один із співзасновників благодійного фонду “Smart Angel”.

У акції взяло участь близько 50 дітей, хворих на рак у віці від 3 до 18 років. Співорганізаторами акції виступили Благодійний фонд " Смарт Ангел " разом із Міжнародним Благодійним Фондом "Набат", Національним Олімпійським комітетом та Національним інститутом раку.

 

Поділіться цією статтею в соціальних медіа: