x

Послуги для іноземців

Будь-яка людина, яка потрапила в іншу країну або на невідому територію, відчуває себе не комфортно. Для успішного досягнення своєї мети йому потрібен надійний «провідник». Аналогічна ситуація з бізнес ініціативами іноземних громадян - потрібен надійний партнер, який зможе провести найкоротшою «стежкою», яка веде до бажаного результату.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг, які будуть корисними для іноземних громадян, котрі приїжджають до України, та котрі планують заснувати власний бізнес, влаштуватися на роботу, стати підприємцем, або просто здійснити бізнес-поїздку.

Процедури, запропоновані в даному розділі є обов'язковими і пов'язані з отриманням дозвільної та іншої документації в державних органах, яка є необхідною для здійснення згаданої вище діяльності громадянами інших країн на території України. Фахівці нашої компанії допоможуть Вам позбутися паперової роботи і вирішити всі формальні питання з реєстрацією в Україні іноземних громадян в найкоротші терміни, з економією часових і грошових витрат.

Оформлення посвідки на проживання

Якщо у Ваші наміри входить тісна взаємодія з українським ринком та / або маєте бажання залишитися в цій країні з особистих причин на термін довший, ніж дозволяють візові, міграційні та реєстраційні вимоги, тоді Вам не вдасться обійти процедуру отримання посвідки на проживання.

Загубитися в нетрях міграційних правил та вимог не складно, а незнання законів не звільняє від відповідальності. Фахівці нашої правової групи допоможуть Вам розібратися з питаннями:

  • як здійснюється реєстрація іноземних громадян в Україні?
  • що таке посвідка на проживання?
  • в якому випадку оформляється тимчасова посвідка на проживання, а в якому постійна? і в чому їх істотна відмінність?
  • що таке квота імміграції? як нею скористатися?
  • що таке дозвіл на імміграцію? хто його видає?
  • чим відрізняється тимчасове перебування від імміграції?
  • яка процедура отримання посвідки на проживання? чим вона відрізняється від процедури оформлення тимчасового перебування в Україні?
  • які документи потрібні для оформлення тимчасово перебування для працевлаштування, а які для отримання посвідки на проживання?
  • як довго триває процедура отримання посвідки на проживання?

а також візьмуть на себе відповідальність в оформленні всіх необхідних документів, та отриманні потрібного Вам документу.

Отримання громадянства України

Громадянство - це особливий зв'язок людини з державою, яка забезпечує і регулює взаємини між ними, як усередині держави, так і на міждержавному рівні. Саме громадянство наділяє людину всіма основними правами і свободами, дозволяє їй брати участь у справах держави, а також користуватися її захистом.

Процедура оформлення громадянства України дуже трудомісткий, тривалий і, на жаль, бюрократичний процес, який супроводжується виконанням цілого ряду обов'язкових умов. Крім того, в законодавство в цілому, і безпосередньо в законодавство про громадянство України часто вносяться зміни, вслідкувати за якими, нерідко стає не під силу іноземним громадянам, які мало знайомі з системою законодавства України.

Фахівці Правової групи «СМАРТ СОЛЮШНЗ» допоможуть Вам значно спростити процедуру отримання громадянства, визначити відповідну підставу для його отримання, надавши при цьому весь комплекс послуг і підготувавши всі необхідні документи.

Реєстрація іноземних громадян як суб'єктів підприємницької діяльності

Україна - це не тільки країна з багатою історією, захоплюючими туристичними пейзажами і працьовитим народом, а й перспективний, цікавий об'єкт для розвитку бізнесу. На жаль, потенційним інвесторам доведеться пройти тернистий шлях через бюрократизовану державну систему, для того, щоб офіційно відкрити свій бізнес в Україні.

В даній ситуації дуже важливо мати надійного юридичного партнера, який допоможе Вам почати з правильного вибору форми власності, системи оподаткування, максимально вигідної для реалізації саме Ваших бізнес-ідей, а також допоможе не загубитися в заплутаних нормативно-правових вимогах на шляху реєстрації і, надалі, ведення господарської діяльності Вашої української компанії.

Наша правова група підставить Вам плече юридичної допомоги, вбереже від можливих неправильних дій і непотрібних витрат. Враховуючи нюанси українського законодавства та індивідуальні особливості Вашого бізнесу, убезпечить від непередбачуваних ризиків. Комплексна підтримка починаючи від оформлення запрошення в Україну, дозволу на працевлаштування, службових карток та «посвідок», допомога з отриманням дозволу на проживання іноземних громадян, і закінчуючи реєстрацією підприємства будь-якої форми власності або фізичної особи-підприємця, а також подальший юридичний супровід Вашої компанії, наблизить її до успіху на ринку України.

Оформлення дозволу на працевлаштування

У кожної країни є свої законодавчі вимоги, які регламентують трудову діяльність іноземців, і Україна в цьому не унікальна. Дозвіл на працевлаштування, службові картки, податковий номер, посвідка на проживання - це тільки деякі документи, з тих, які можуть знадобитися іноземцю при офіційному працевлаштуванні.

Наша правова група допоможе Вам розібратися в документах сфери працевлаштування в Україні, як з точки зору роботодавця, так і з позиції найманого працівника або приватної особи. Відповість на запитання: Які документи потрібні саме у Вашому індивідуальному випадку? Де і як їх можна отримати? Що для цього потрібно? Скільки це буде коштувати? В які терміни оформляються ті чи інші документи? Які нюанси можуть з’явитися і чим це загрожує?

Оформлення службових карток для співробітників представництв іноземних компаній

Відкриття представництва іноземної компанії в Україні - стратегічно далекоглядне рішення, що дозволить вивчити ринок, що цікавить, зібрати потрібну інформацію про реальний попит / пропозицію і потенційних конкурентів, а також представить і підтримає інтереси компанії на локальному рівні, тим самим забезпечивши напрацювання для подальшої успішної присутності іноземної компанії на ринку України. Крім іншого, обов'язковою вимогою до іноземних співробітників представництва, є наявність у них службових карток, які видає Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Фахівці нашої правової групи допоможуть оформити службові картки для співробітників представництва іноземної компанії, а також візьмуть на себе комплексну підготовку Ваших документів для проходження даної процедури. Це допоможе Вам ефективно використовувати робочий час, дотримуючись при цьому вимог міграційних правил перебування в Україні.