x

Юридичний супровід угод з нерухомістю

Наша компанія готова запропонувати Вам комплекс послуг, пов'язаних з питаннями нерухомості. Ми гарантуємо кваліфікований супровід угод з нерухомістю, правову підтримку на всіх етапах створення, придбання та використання об'єктів нерухомості, в тому числі захист інтересів власника нерухомості. Складовими такої підтримки є зокрема:

  пошук нерухомості;

  проведення due diligence (правового аудиту) об'єктів нерухомості;

  супровід угод з нерухомістю;

  реєстрація прав на нерухомість;

  захист інтересів власника.

Due diligence (правовий аудит) об'єктів нерухомості

Купівля нерухомості, чи то складські та офісні приміщення чи заміський будинок зі ставком, галявиною і садом - це важливе рішення, яке має прийматися обдумано, з врахуванням і мінімізацією всіх можливих ризиків, адже в будь-якій угоді купівлі-продажу завжди більше ризикує той, хто платить гроші.

Сформувати об'єктивну думку про об'єкт нерухомості, виходячи тільки з інформації, наданої продавцем, часто дуже складно. Як зацікавлена особа, він може надати не повну та / або чисто суб'єктивну інформацію, в стилі «така корова потрібна самому», а після угоди новий щасливий власник нерухомості може зіштовхнутися з неврахованою раніше історією об'єкта, яка виллється в додаткові витрати і головний біль.

Правова група «СМАРТ СОЛЮШНЗ», здійснюючи юридичний супровід угод з нерухомістю, бере на себе відповідальність за виконання правого аудиту, дослідження історії та комплексної перевірки об'єкта нерухомості, що цікавить Вас. Після чого Ви зможете прийняти об'єктивне рішення з мінімумом ризиків і наслідків під час і після здійснення угоди.

Підготовка та супровід угод з нерухомістю

Купівля, продаж, дарування, отримання у спадщину, обмін, застава, управління, оренда та інші операції з нерухомістю (майном, переміщення якого неможливо без його знецінення та зміни призначення) - це завжди значущі події в нашому діловому або особистому житті. Їх не можна пускати на напризволяще або залишати без належної уваги, адже вони завжди пов'язані з чималими грошовими сумами і комплексом законодавчо обов'язкових заходів, якого необхідно дотримуватися.

Ви можете витратити чималу кількість часу вивчаючи мінливі вимоги державних реєстраційних органів, стоячи в нескінченних чергах до територіальних органів управління земельними ресурсами, БТІ, Державного земельного кадастру або Державної реєстраційної служби України, а можете звернутися до фахівців нашої правової групи, які візьмуть на себе ці турботи, забезпечивши грамотний супровід угод з нерухомістю.

Реєстрація прав на об'єкти нерухомості

Система державного контролю і регулювання не може залишити поза увагою такий важливий розділ правовідносин, як операції з нерухомим майном. Ви стаєте власником і правоволодільцем об'єкта нерухомості в Україні тільки після того, як пройдете нелегкий і часто нешвидкий шлях державної реєстрації. Можна це робити самостійно, при цьому знаючи, що оформлення, наприклад, права власності на земельну ділянку в найближчих районах Київської області може затягнутися не на один рік. А можете звернутися до фахівців нашої правової групи, які здійснюють юридичний супровід угод з нерухомістю на всіх етапах. Наші експерти допоможуть Вам уникнути непотрібного негативу і переживань, взявши на себе відповідальність за виконання даної роботи в короткий термін і за розумну винагороду.

Важливо пам’ятати, що неправильна або неналежна підготовка документів може призвести до відмови в державній реєстрації нерухомості. Завдяки багатому досвіду та високому рівню знань в сфері нерухомості, Правова група «Смарт Солюшнз» проведе юридичний аналіз, грамотну і чітку консультацію з усіх питань реєстрації прав на об'єкти нерухомого майна, а також надасть повний комплекс послуг із супроводу реєстраційних процедур на всіх їх етапах.

Ми гарантуємо конфіденційність і успішне вирішення навіть найскладніших завдань.

Отримання документів з реєстру прав на нерухоме майно, витягів з державного земельного кадастру та інше

Оформлення угоди купівлі-продажу нерухомості може бути бізнесом, фінансовою необхідністю або однією з найважливіших цілей в житті для кожного з нас, але в будь-якому з варіантів, даний процес неможливий без правильно оформлених документів. Наша правова група допоможе Вам спочатку вибрати найбільш ефективний шлях, визначить потрібні документи, що вимагаються саме для Вашого виду угоди, з урахуванням індивідуальних особливостей ситуації на попередній консультації. А також надасть допомогу як в отриманні всіх необхідних витягів, довідок з державних реєстрів та організацій, так і в підготовці, оформленні, супроводі угод з нерухомістю.