x

Організація та проведення переговорів

Проведення ділових переговорів (перемовин) - це процес комунікації між сторонами для досягнення своїх цілей, при якій кожна зі сторін має рівні можливості в контролі ситуації та прийнятті рішення. У вузькому сенсі переговори можна розглядати як один з методів альтернативного врегулювання спорів. Ефективна стратегія ведення переговорів вимагає спеціальних навичок і знань, залучення різних фахівців, а також чіткого дотримання стадій, починаючи від підготовки до переговорів, самого переговорного процесу і закінчуючи аналізом їх результатів. При цьому, стадія переговорів займає лише 10-20% часу, який необхідно витратити для того, щоб проведення переговорів виявилося успішним.

Перш ніж сідати за стіл переговорів слід врахувати їх змістовний аспект, який передбачає чіткий аналіз проблем, діагноз ситуації; формування загального підходу до переговорів, їх цілей, завдань, позицій; прогноз зміни ситуації і результатів, визначення можливих варіантів рішення; проектування сприятливих умов; підготовку пропозицій та їх аргументації, складання необхідних документів. Іншими словами, необхідна комплексна і виважена підготовка до переговорів. Важлива також продумана тактика ведення переговорів, яка зорієнтована на вибір методів і способів ведення переговорів, розподіл ролей між учасниками команди, на налагодження робочих, ділових відносин з партнером.

Задайте собі питання: як часто Ви приділяєте час підготовці до переговорів. Чи завжди Ви складаєте план проведення переговорів і дотримуєтесь його? Чи витрачаєте Ви достатньо часу на аналіз переговорів і досягнутих результатів?

Ми готові запропонувати Вам комплексний підхід до такого процесу, як підготовка і проведення переговорів:

  • попереднє узгодження з Клієнтом предмета обговорення, визначення цілей переговорів, розробка стратегії і тактики ведення переговорів, аналіз можливих шляхів розвитку переговорів, прогнозування позицій і дій учасників;
  • особиста присутність наших фахівців (консультантів) під час проведення переговорів (зустрічі, онлайн-конференції, телефонний конференцзв’язок);
  • аналіз переговорів, визначення їх успішності і подальших дій і позицій, а також оформлення результатів переговорів (зокрема підготовка меморандумів, звітів, висновків, договорів та інше).

Узгодження умов договорів (господарських, цивільно-правових)

Ми гарантуємо Вам якісну правову підтримку при обговоренні та узгодженні з контрагентами проектів договорів перед їх підписанням, а також узгодження питань, що стосуються змін у вже існуючих договірних відносинах.

Забезпечуючи проведення ділових переговорів, наша компанія зможе надати Вам аргументованість і обґрунтованість Вашої позиції, раціональну оцінку пропозицій контрагента, безумовну відповідність чинному законодавству та досягнення бажаного результату у вигляді договору, укладеного на вигідних для Вас умовах із збереженням балансу прав і гарантій для обох сторін.

Визначення умов партнерських взаємовідносин при спільному веденні бізнесу

Розвиток будь-якого бізнесу - це складний і практично непередбачуваний процес. Саме тому головне завдання партнерів - домовитися про все «на березі». Але як можна врахувати можливі зміни бізнес-середовища, ринку, законодавства?

Ми готові запропонувати Вам рішення,що дозволять партнерам мінімізувати ризики виникнення конфліктних ситуацій, визначити вигідні для сторін умови співпраці, а також забезпечать можливість здійснення чіткого контролю бізнесу та ролі кожного з партнерів.

Ми допоможемо Вам як з розробкою принципів і побудовою системи взаємовідносин, так і з процесом їх узгодження та реалізації.

Консультування та представництво сторін при вирішенні конфліктів

Самі того не бажаючи, Ви стали учасником конфлікту і не знаєте як краще вчинити? Ми надамо Вам підтримку та консультування в різних сферах суспільного життя: господарських, банківських, страхових, трудових, земельних, сімейних, та інших спорах.

Допоможемо Вам розробити правову позицію, і захистити її при проведенні переговорів з опонентом з метою мирного досудового врегулювання спорів та захисту Ваших інтересів, в рамках наступальної або оборонної стратегії.

Погоджувальні процедури: медіація і посередництво

Якщо сторони готові до вирішення спору шляхом співпраці, ми готові стати третьою, не зацікавленої в даному конфлікті стороною - медіатором або посередником, який допоможе виробити певну угоду щодо суперечки, при цьому сторони продовжать повністю контролювати процес прийняття рішення щодо врегулювання спору та умови його вирішення.

Виступаючи медіатором або посередником при вирішенні конфлікту, що виник, ми гарантуємо нашим Клієнтам повну конфіденційність, взаємоповагу і рівноправ'я сторін, нейтральність і неупередженість, прозорість процедури. Проведення погоджувальних процедур є ефективним для вирішення господарських, корпоративних, трудових, сімейних та інших видів суперечок.

Ми допомагаємо нашим Клієнтам знайти найбільш зручний вихід з конфліктної ситуації, який в рівній мірі буде враховувати і захищати інтереси всіх сторін, заощаджуючи при цьому кошти і час, які б знадобилися на судові розгляди.