x

Отримати консультацію

Готуючи юридичну консультацію для Клієнта, ми не просто відповідаємо на конкретне питання, а вирішуємо поставлене завдання. Завдяки комплексному правовому аналізу кожного окремого питання, від причин його виникнення і до бажаних результатів, ми можемо гарантувати високу якість, а головне - можливість практичного застосування отриманих результатів. В процесі підготовки юридичної консультації ми детально аналізуємо проблему, вивчаємо її правове регулювання і знаходимо найбільш вигідний і прийнятий для Клієнта шлях її вирішення з урахуванням його побажань і цілей. Крім того, ми завжди готові допомогти Клієнту в реалізації прийнятих управлінських рішень на основі отриманої консультації.

Юридичні консультації з усіх галузей права

Від наших спеціалістів Ви зможете отримати такі види правової допомоги, як консультації юриста з трудового права, господарського, цивільного, кримінального, земельного права. Крім цього, наші експерти надають юридичні консультації з пенсійних, а також житлових, банківських, медичних, спадкових, сімейних, міграційних і багатьох інших питань. Юридичні консультації можуть бути надані як усно, так і в письмовій формі, з оформленням відповідних меморандумів та висновків.

Юридичні консультації з податкових питань

Податкове законодавство, мабуть, одна з найбільш динамічних галузей права, що вимагає від платників податків постійної концентрації на останніх змінах та нововведеннях. При цьому, іноді розібратися в заплутаній системі посилань Податкового кодексу буває досить складно, виникають сумніви щодо того, як та чи інша норма буде трактуватися і застосовуватися податковими органами на практиці. Звертаючись до наших фахівців по юридичну консультацію з податкових питань, ви можете розраховувати на кваліфіковану відповідь не тільки з точки зору теорії законодавства, а й з точки зору практики.

Визначення благонадійності контрагента

Сьогодні ми доволі часто зіштовхуємось з тим, що не маємо можливості передбачити результат наших договірних відносин з контрагентом. Наскільки він є платоспроможним? Чи існують якісь приховані ризики? Чи можуть наш договір визнати недійсним, і за яких підстав?

А неформальні, але настільки часто вживані податковими органами поняття «податкова яма», «транзитер», «вигодонабувач» призводять до зняття кредиту з ПДВ з подальшим довгим оскарженням рішення податкового органу в адміністративному порядку або суді.

Ми не можемо дати Вам 100% гарантії, однак, витративши небагато часу на вивчення історії та статусу свого контрагента, можна уникнути багатьох неприємностей і незапланованих витрат.

Юридична консультація з питань організації бізнесу

Всі компанії створюються і розвиваються, підкоряючись одним і тим самим законам. Розуміючи ці закони можна впливати на розвиток своєї компанії, оскільки кожен етап її існування вимагає правильного визначення цілей і завдань компанії, ролей (функцій) у менеджменті та позиціонування компанії на ринку. Тільки компанія, яка є ефективною і продуктивною в короткостроковій і довгостроковій перспективі, досягає свого Розквіту.

Неважливо, на якому етапі життєвого циклу перебуває зараз Ваша компанія, тільки Вам вирішувати що чекає її попереду: вічний розквіт чи неминуче старіння і смерть.

Ми готові надати Вам підтримку в питаннях, пов'язаних з організацією та розвитком бізнесу. Консультації в даній сфері актуальні як при старті нового бізнесу, так і для вже давно існуючих на ринку компаній. Цільовою аудиторією даної послуги є власники бізнесу і його ТОП-менеджмент.

Зокрема, ми пропонуємо:

  • аналіз ефективності та продуктивності бізнесу, його системи управління, визначення етапу життєвого циклу компанії та її підрозділів (структурних елементів);
  • надання рекомендацій щодо необхідних змін в компанії (форми і функції (ролі), структура і система управління бізнесом);
  • побудова матриці делегування повноважень, бізнес-процесів, розробки правил і процедур;
  • перевірка якості та ефективності роботи власних підрозділів компанії і дилерської мережі в частині надання послуг кінцевому споживачеві;
  • проведення внутрішнього аудиту компанії.