26 листопада в стінах Луцької міської ради відбудеться освітня рольова гра «Школа депутата міської ради» в рамках презентації посібника «Інструментарій для громадян».

Правова група «Смарт Солюшнз» надала фінансову підтримку заходу.

«Ми вирішили підтримати цей захід, з огляду на необхідність долати політично-правовий нігілізм, який існує на сьогодні в державі. Молодь, студенти – це саме та соціально важлива група, яка буде творити майбутнє. Вони мають чітко усвідомлювати що таке політичне життя нашої країни, як на нього можна впливати та змінювати», - відзначив виконавчий директор Правової групи «Смарт Солюшнз» Андрій Осіпов.

Під час освітньо-рольової гри учасники:

  • отримають знання про політичні ідеології
  • навчаться складати передвиборчу програму
  • знімуть відеоролики своєї виборчої кампанії разом із прес-секретарем із Києва
  • поспілкуються із активними депутатами Луцької міської ради
  • навчаться складати проекти рішень міської ради.

У заході візьмуть участь студенти, учні загальноосвітніх навчальних закладів, представники ЗМІ та усі зацікавлені громадяни.

Захід здійснюється за підтримки: ВГО "Інститут Республіка", National Democratic Institute, United States Academic Decathlon - USAD, Луцької міської ради, юридичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Волинського осередку Ліги студентів АПУ, Правової групи "Смарт Солюшнз" (м. Київ).

 

Поділіться цією статтею в соціальних медіа: