Інститут урології НАМН України є провідною науково-лікувальною установою країни, яка здійснює лікування найбільш складних пацієнтів з різноманітними захворюваннями сечової та статевої систем. Одним з структурних підрозділів інституту є відділ дитячої урології (зав. доктор мед. наук, Заслужений лікар України В.Ф. Петербургський), який, в свою чергу, є науково-методичним, консультаційним та організаційним центром з надання урологічної допомоги дітям.

У відділі накопичений великий науково-практичний досвід лікування дітей із захворюваннями та вадами розвитку сечової системи та зовнішніх статевих органів у хлопчиків.

Відділ дитячої урології здійснює свою діяльність на базі міської дитячої лікарні № 1 м. Києва, куди госпіталізуються для обстеження і оперативного лікування діти з усієї України із захворюваннями органів сечостатевої системи. Будь-який пацієнт може отримати консультацію керівника клініки та її співробітників.

Інститут досить погано оснащений медичним устаткуванням для лікування дітей із урологічними захворюваннями, більшість техніки залишилося ще з радянських часів та досить часто виходить з ладу. Існує велика необхідність в оновленні та постійній модернізації обладнання для розширення можливостей проведення медичних маніпуляцій. Наразі достатньо гостро постало питання необхідності придбання додаткового обладнання – медичної оптики для проведення новітньої технології – малоінвазивної корекції міхурово-сечовідного рефлюкса,що виникає внаслідок вади, обумовленої вродженими дефектами гирла сечоводу, яку раніше лікували виключно шляхом «відкритої» хірургії.

Smartsolutions Law Group та Благодійна організація “Smart Angel” підтримала відділ дитячої урології ДУ «Інститут урології НАМН України», передавши 26.10.2017 р. на баланс інституту вкрай необхідне обладнання – медичну оптику HOPKINS для лікування пацієнтів з міхурово-сечовідним рефлюксом.

Співзасновники БО «Smart Angel» В’ячеслав Мієнко, Олександр Крутій та Тетяна Долінська особисто передали це медичне обладнання завідувачу відділу дитячої урології, докт.мед.наук., заслуженому лікарю України В.Ф. Петербургському.

Ми віримо, що робота лікарів цього відділу змінює долі дітей на краще та допомагає їм із впевненістю дивитися в майбутнє.

Бажаємо здоров’я вам і вашим дітям!

 

Поделитесь этой заметкой в социальных медиа: