19 вересня 2018 року адвокатське об'єднання Smartsolutions Law Group стало першим асоційованим членом громадського союзу «Ініціатива Чисте Небо». Діяльність союзу спрямована на об'єднання правовласників, які готові активно боротися з піратством.

Основне завдання союзу — ефективно протистояти піратству і істотно знизити його рівень в Україні. З цією метою ГС об'єднує кращі практики галузі щодо захисту інтелектуальної власності і з їх допомогою:

  • реалізує навчальні та інформаційні проекти по боротьбі з піратством

  • проводить відповідні заходи

  • розробляє інструменти протидії

  • забезпечує аналітику ринку

  • надає рекомендації і алгоритми дії у випадках виявлення порушення прав правовласників

  • створює і здійснює нагляд за загальнодоступними інформаційними ресурсами.

Основна роль Smartsolutions як правового партнера і асоційованого члена ГС «Ініціатива Чисте Небо» — аналіз випадків порушення прав інтелектуальної власності та допомога громадській організації і її членам в правових аспектах боротьби з піратством.

Для ефективної роботи та забезпечення кращої експертизи щодо захисту інтересів правовласників союз також залучає учасників, які володіють необхідним набором інструментів для ефективної спільної роботи в антипіратському полі: IT- та телеком-фахівців, SUDUM (технологічно-правова система захисту авторських прав в інтернеті) і інших експертів галузі.

«Одне з основних напрямків діяльності Smartsolutions — захист прав інтелектуальної власності та боротьба з піратством; за останні 5 років в цій сфері ми напрацювали як велику теоретичну базу, так і серйозний практичний досвід, - зазначив партнер Smartsolutions Law Group Олександр Папуця. - Ми приєдналися до «Ініціативи Чисте Небо», оскільки віримо, що ефективна боротьба за цивілізований ринок можлива тільки спільними зусиллями. Ми станемо надійним правовим партнером для союзу і всіх його членів і як адвокати будемо ділитися досвідом і знаннями в боротьбі з піратством і юридично допомагати тим гравцям ринку, хто готовий захищати свої права».

Smartsolutions Law Group також супроводжує операційну діяльність союзу в юридичній і бухгалтерській сфері.

Довідка:

Smartsolutions Law Group — група консалтингових компаній, заснована в 2003 році. Пропонує рішення в правовій, податковій та фінансовій сферах. Спеціалізується на захисті бізнесу і управлінні ризиками, в питаннях захисту інтелектуальної власності та боротьби з піратством, супроводі IT проектів.

Громадський союз «Ініціатива «Чисте Небо» — добровільне громадське неприбуткове і некомерційне об'єднання, створене в 2018 році для боротьби з порушниками прав інтелектуальної власності та розвитку в уанеті легального аудіовізуального контенту.

 

Проекти громадського союзу:

Поділіться цією статтею в соціальних медіа: