x

Структурувати бізнес

Для існуючого бізнесу рано чи пізно настає момент, коли правильне структурування бізнесу може стати необхідною умовою розвитку та залучення інвестицій, а розрізненість елементів і відсутність ефективного управління групою компаній, в свою чергу, призведе до застою. Детальний аналіз бізнесу, визначення його сильних і слабких сторін, а також надані рекомендації допоможуть у прийнятті та реалізації правильних управлінських рішень.

При купівлі бізнесу або зміні структури вже працюючої компанії, обізнаність Клієнта стосовно існуючих ризиків може зіграти ключову роль в узгодженні сторонами умов угоди або плануванні етапів реорганізації.

Для оптимальної структуризації бізнесу, необхідні експертні знання та досвід у багатьох напрямках. Такі знання, а також грамотну практичну допомогу в управлінні бізнесом, готова надати команда фахівців Smart Solutions.

Due Diligence (правовий аудит) бізнесу

Ви маєте бажання зрозуміти, які потенційні ризики існують, та отримати відповідь на питання, як їх мінімізувати? Це те, на що у власника бізнесу зазвичай не вистачає часу і сил. А для потенційного інвестора - це впевненість у тому, що придбаний ним актив залишатиметься прибутковим і він отримає те, на що розраховував при укладенні угоди.

Процедура Due Diligence передбачає виявлення та оцінку правових, фінансових, податкових та інших ризиків, надання рекомендацій, на підставі яких Ви зможете ухвалити рішення про способи зниження ризиків, їх делегування або прийняття. Така процедура може бути проведена як в інтересах власника, так і в інтересах потенційного інвестора, або ж з метою подальшого структурування Вашої групи компаній.

Ми пропонуємо проведення комплексного due diligence. Це аналіз бізнесу, що охоплює фінансовий, податковий, правовий та ІТ аспекти, аналіз фінансових потоків, структури управління компанією або групою та інше. Або вибіркового due diligence: по окремим питанням, що цікавлять Клієнта.

Міжнародне планування та структурування бізнесу

Якщо у Вас є необхідність провести оптимізацію бізнесу, його структури з метою захисту Ваших активів, зниження податкового навантаження або побудови надійної системи управління групою компаній, Ви звернулися за адресою.

Ми допомагаємо нашим Клієнтам в реалізації бізнес проектів, міжнародних інвестиційних проектів, супроводжуємо процес введення нерезидентів (як юридичних, так і фізичних осіб) в структуру бізнесу і надаємо допомогу у подальшому розвитку такого бізнесу.

Дані послуги, як правило, передбачають:

  • аналіз бізнесу та його діючої структури;
  • побудова корпоративної структури, системи володіння та управління бізнесом;
  • сприяння у створенні компаній за кордоном, зокрема в офшорних зонах і зонах з низьким оподаткуванням (Кіпр, Панама, BVI, Андорра та інші);
  • міжнародне податкове планування;
  • реалізацію бізнес-проектів на території України.

Реєстрація компаній за кордоном та їх супровід

Реєстрація компанії це процес, який найчастіше передує початку будь-якого бізнесу і нерозривно пов'язаний з ним в подальшому, і якщо з реєстрацією компаній в Україні питань зазвичай не виникає, то реєстрація компанії за кордоном вимагає обов'язкового супроводу фахівцем.

Реєстрація та подальше підтримання компанії здійснюється відповідно до законодавства країни реєстрації, відповідно для отримання пільг та переваг, які надаються законодавством окремих держав, в першу чергу необхідно вибрати форму своєї присутності на території даних держав, буде це компанія, фаундація, представництво або траст. В залежності від юрисдикції до реєстрації компанії висувають певні вимоги.

Відкриття рахунків в іноземних банках

Важливим фактором, що впливає на стабільну роботу і розвиток бізнесу є вибір обслуговуючого банку.

Від вибору банку будуть залежати можливості, які отримає клієнт. Наприклад, можливість кредитування, ощадні чи розрахункові рахунки, мерчант рахунки та інші переваги / опції для клієнта.

Супровід ліквідації та банкротства компаній

Реалії практики ведення бізнесу такі, що рано чи пізно одні структури вмирають і на їх місце приходять нові. Це може статися з причини складної фінансової ситуації або просто через наявність «пустушок», які вже зіграли відведену їм роль.

При цьому створити компанію значно простіше, ніж закрити її. Спираючись на практику і знання, ми допоможемо знайти оптимальний варіант в залежності від Ваших цілей, тимчасових і фінансових ресурсів, які Ви готові виділити на вирішення даного питання.

Ми візьмемо на себе всі питання, пов'язані з ліквідацією і банкрутством юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, включаючи ведення бухгалтерського обліку та надання ліквідатора, а Ви отримаєте очікуваний результат в узгоджений термін, не витрачаючи на це власний час і сили.