24 грудня 2016 року Благодійний фонд "Смарт Ангел" і Правова група "Смарт Солюшнз" спільно з підрозділом швидкого реагування "Тигр" організували чемпіонат з жиму лежачи і Відкритий турнір з армспорту, які пройшли в місті Новодністровськ Чернівецької області.

Компанії-організатори об'єдналися з метою підтримати ініціативи, спрямовані на розвиток спорту та здорового способу життя серед населення.

"Ми вважаємо, що кожна компанія повинна брати на себе соціальну відповідальність за розвиток української молоді, тільки так ми зможемо відродити сильне громадське суспільство і прагнення молоді до спортивних досягнень - зазначив Олександр Крутій, співзасновник Благодійної організації" Смарт Ангел " і старший партнер" Правової групи "Смарт Солюшнз".

У змаганнях брали участь, як молоді спортсмени, так і титуловані представники спортивних організацій. Молоді люди демонстрували відмінну фізичну підготовку і незвичайну жагу перемоги.


 

На фото наймолодші учасники змагань з армреслінгу.

 

У чемпіонаті також брали участь представники гирьового спорту.

 

Змагання з жиму лежачи не залишили байдужими ні учасників ні глядачів.

 

Велика кількість спортсменів продемонстрували відмінні результати в своїх категоріях. Переможці змагань були нагороджені медалями та цінними призами.

Після завершення чемпіонату відбувся концерт, на якому виступили популярні українські групи The Doox, TARuta і Точка Опори.

Поділіться цією статтею в соціальних медіа: