21 вересня 2016 року виконавчий директор Правової групи “Смарт Солюшнз” Андрій Осіпов, на запрошення Ліги студентів Асоціації правників України, прочитав публічну лекцію на тему "Навіщо українцям суд присяжних?" Захід відбувся у Східноєвропейському національному університеті ім. Лесі Українки.

Лекція викликала зацікавленність та жваву дискусію студентів університету. В ході лекції було змодельовано роботу присяжних та отримано цікавий результат у запропонованій справі. Під час виступу Андрій Осіпов використав аргументи історичного розвитку судочинства в Україні та досвід окремих країн. Також було висловлено критику сучасного стану роботи суду присяжних в нашій державі та виконання вимог Конституції України.

Голова Волинського осередку Ліги студентів АПУ Шверид Уляна висловила подяку та відзначила, що Андрій Осіпов, який сам є випускником Східноєвропейського національного університету, поділився безцінним досвідом у юридичній практиці, а його мотивація надихає студентів.

«Я проводжу лекції у рідному університеті із року в рік, і вважаю таку практику важливою, з огляду на можливість підтримання постійного діалогу зі студентами. Такі публічні лекції, у поєднанні з практичними завданнями, дають унікальну можливість молоді відчути актуальність професії юриста та її значення в процесах державотворення і розвитку права».

Виступи Андрія Осіпова в alma mater стали хорошою традицією. Минулого року значний інтерес викликала лекція на тему "Корупція і українці". Також подією став цьогорічний виступ А.Осіпова на ХІІ міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених на тему: "Механізм стримування і противаг як основа запобігання узурпації влади в місцевих радах".


Поділіться цією статтею в соціальних медіа: