В’ячеслав Мієнко
В’ячеслав Мієнко

Позиція в компанії:

Головний партнер, адвокат.

Ваше кредо?

Завжди досягати поставленої мети розумно оцінюючи перешкоди на шляху

Де Ви навчалися (вища освіта)?

Юридичний факультет Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана.

Який у Вас досвід роботи?

Я розпочав свою професійну діяльність у 2001 році у сфері захисту авторських і суміжних прав. Працював у кількох групах компаній (торгівля, виробництво, благодійність, гральний бізнес). З 2006 був керівником юридичного департаменту міжнародних аудиторських компаній MGI Consulting і HLB Ukraine (аудит, право, оцінка). З 2011 року є радником з правових питань провідного медіа-холдингу, а з 2015 року заступник генерального директора з правових питань. Вважаю себе щасливою людиною, оскільки я впевнений в правильному виборі своєї професії.

В яких сферах Ви є експертом?

  • Пошук оптимальних та раціональних бізнес рішень;

  • Супровід інвестиційних проектів;

  • Купівля/продаж та структурування бізнесу;

  • Нерухомість

  • Податковий консалтинг

Якими мовами володієте?

Українською, російською, англійською

Чому Ви обрали цю компанію?

Компанію було створено мною в 2003 році.

Я радий, що тепер не один і маю надійних партнерів. Створення успішної консалтингової компанії було однією з моїх цілей з самого початку, після того, як я почав свою професійну діяльність.

Які сильні сторони Вашої компанії?

Насамперед, це наша команда. Основних гравців команди я знаю багато років і впевнений в їх професійних і людських якостях. Я їм довіряю.

На даний момент компанія готова брати відповідальність за комплексний супровід простих і складних бізнес проектів, залучаючи в команду такого проекту тільки професіоналів.

Чи маєте Ви захоплення? Які?

Гра в більярд, преферанс, вокал і гра на гітарі.

Громадська діяльність / соціальна відповідальність:

З 2015 року я є співзасновником Благодійної організації "Smart Angel". В рамках діяльності нашого фонду реалізуються проекти, пов'язані з розвитком дітей, допомогою дітям-сиротам, реалізацією культурних і спортивних проектів в Україні.

У 2017 році став співзасновником Громадської організації "Чернівецька обласна федерація з веслування на човнах "Дракон", діяльність якої спрямована на популяризацію і розвиток даного виду спорту.

Також я є членом громадської організації «Безпека родини», метою якої є захист, збереження і розвиток сімейних цінностей в українському суспільстві.

Назвіть 5 проектів у професійній сфері:

Кожен проект наших клієнтів є для мене особливою цінністю, проте, якщо говорити про цікаві проекти, слід зазначити:

  • запуск і супровід першого в Україні інвестиційного проекту в сфері альтернативної енергетики, пов'язаного з видобутком біогазу з полігонів твердих побутових відходів, виробництвом і реалізацією електроенергії;

  • побудова схеми роботи міжнародної холдингової структури для п'яти інвесторів, які повинні спільно володіти і управляти активом в Україні;

  • супровід угоди щодо входження інвесторів в діючий сільськогосподарський бізнес і узгодження умов партнерства;

  • успішний захист інтересів клієнта в податкових суперечках, загальна сума суперечок за останні три роки перевищує 100 млн. гривень;

  • супровід більше 10-ти угод європейського банку на українському ринку нерухомості, пов'язаних з розвитком мережі.