x

Захиститися в суді

Защита в суде

Завдяки багаторічному досвіду ведення справ та захисту прав у суді, ми можемо гарантувати якісний захист інтересів в суді будь-якої спеціалізації та на всіх стадіях процесу, а також у третейських судах та міжнародному арбітражі.

Ми готові забезпечити повний супровід судового процесу, включаючи оскарження судових рішень, повторне звернення до суду, аж до фактичного виконання судових рішень. Супровід судового процесу включає в себе:

 • правову експертизу матеріалів справи, визначення можливості вирішення спору в досудовому порядку або необхідності звернення до суду, визначення ризиків та прогнозування перспектив судового процесу;
 • підготовку всієї процесуальної документації;
 • представництво інтересів Клієнта в суді;
 • оскарження судових рішень;
 • визнання рішень іноземних судів на території України;
 • виконання судових рішень.

За потреби ми готові посприяти у проведенні судової експертизи або отриманні висновків провідних наукових установ.

Супровід спорів в господарських судах

Комерційна діяльність компанії неможлива без укладення угод і партнерства у бізнесі, які в свою чергу є джерелом ризику виникнення між сторонами різного роду суперечок. Примирення сторін на стадії досудового розгляду - найкращий спосіб вирішення конфлікту, однак, уникнути звернення до суду не завжди можливо.

Ми пропонуємо Вам послуги із супроводу судових процесів в господарських судах України, зокрема: суперечок що виникають з договірних правовідносин, корпоративних спорів, спорів з Антимонопольним комітетом України та інше.

Послуги включають аналіз ситуації, підготовку процесуальної документації та представництво інтересів Клієнта в суді.

Супровід спорів в адміністративних судах (податкові спори)

Податкові або інші державні органи винесли рішення, яке Ви вважаєте незаконним? До Вас застосували штрафні або фінансові санкції, а Ви вважаєте ці дії неправомірними?

Провівши детальний аналіз рішення державного органу, ми дамо свій висновок щодо правомірності його дій, допоможемо сформувати правову позицію і направимо свого фахівця для захисту інтересів в суді, а за необхідності забезпечимо супровід проведення судової експертизи (економічної, бухгалтерської, будівельної і т.д.).

Наша компанія забезпечує супровід спорів в адміністративних судах, представляючи інтереси як юридичних, так і фізичних осіб. Ми захищаємо інтереси Клієнтів зокрема в:

 • податкових спорах;
 • спорах про оскарження рішень уповноважених органів про застосування штрафних та / або фінансових санкцій до суб'єктів господарської діяльності;
 • спорах про оскарження дій та / або рішень органів державної влади.

Супровід цивільних, трудових, кредитних, земельних та інших спорів у судах загальної юрисдикції

Щодня Ви маєте справу з різними ситуаціями, в яких може опинитися кожен, абсолютно цього не бажаючи: Вам не повертають гроші або від Вас хочуть більше, ніж Ви винні? Вашу квартиру залили "добрі" сусіди або Ви залили їх у відповідь? Ви мимоволі стали учасником ДТП, а страхова компанія не бажає брати участь у цій події? Ви хочете звільнитися з роботи чи це вже зробили без Вашої згоди? Вашу земельну ділянку зменшують з усіх боків, переміщуючи кордони, а дані в земельному кадастрі взагалі не відповідають дійсності? Всі ці ситуації, як і багато інших, часто неможливо вирішити без кваліфікованої правової підтримки.

Ми готові надати Вам послуги з супроводу різного роду справ у судах загальної юрисдикції (цивільні, трудові, земельні, сімейні, страхові та інші спори). Послуги включають підготовку всієї процесуальної документації та представництво інтересів Клієнта в суді.

Супровід справ в третейських судах України

Якщо Ви знайомі з етапами становлення інституту третейських судів в Україні, то маєте чудово пам'ятати скільки суперечок було через прийняті ними рішення і спроби притягнути до відповідальності тих, хто ці рішення приймав. Із внесенням змін до законодавства ситуація стабілізувалася, і ми можемо використовувати цей інструмент за його первинним призначенням - для вирішення конфліктних ситуацій між сторонами. При цьому, не слід забувати, що це все ж таки суд, хоч і не державний, і наявність правової позиції у справі, а також пошук і подання суду необхідних і допустимих доказів, ніхто не відміняв.

Нами здійснюється захист прав у суді, представництво інтересів юридичних та фізичних осіб в третейських судах України не залежно від предмета спору, що розглядається. Ми також надаємо підтримку в питаннях оскарження рішень третейських судів.

Послуги включають підготовку всієї процесуальної документації та представництво інтересів Клієнта в третейському суді.

Супровід справ у Міжнародному комерційному арбітражному суді при ТПП України

За багато років роботи МКАС при ТПП заслужив довіру як національних, так і іноземних компаній, що проводять зовнішньоторговельні операції, і отримав репутацію найбільш об'єктивного третейського суду, який здатний розглядати спори з точки зору розумності та справедливості, зокрема, такі як:

 • спори з договірних та інших цивільно-правових відносин, що виникають в ході зовнішньоторговельних та інших видів міжнародних економічних відносин, якщо комерційне підприємство хоча б однієї із сторін знаходиться за кордоном;
 • спори підприємств з іноземними інвестиціями і міжнародних об'єднань та організацій, створених на території України, між собою, спори між їх учасниками, як і їх спори з іншими суб'єктами права України.

Розгляд спору в МКАС при ТПП має свої процесуальні особливості, вимагає значного часу, а розмір арбітражного збору, хоч і не такий малий у порівнянні з ціною позову, однак, у багатьох випадках його розмір стимулює сторони до мирного вирішення конфлікту, що виник між ними. Ну, а якщо мирне вирішення конфлікту не є можливим, то слід подбати про правильне формулювання арбітражного застереження заздалегідь.

Наша компанія займається веденням справ у Міжнародному комерційному арбітражному суді при ТПП України і забезпечує повний супровід арбітражної процедури від моменту узгодження сторонами арбітражного застереження до отримання арбітражного рішення та / або заяви клопотання про його скасування. Зокрема, ми здійснюємо підготовку всієї процесуальної документації та представництво інтересів Клієнта в арбітражних слуханнях.

Супровід справ в іноземних арбітражних установах, а також арбітражі ad hoc

В зв'язку зі складнощами і обмеженнями, якими багате українське законодавство, все частіше український бізнес виходить на рівень створення холдингових компаній або структурних одиниць в інших юрисдикціях, що дозволяє їм, крім іншого, оптимізувати податкове навантаження і укладати угоди в такому форматі, який є прийнятним для сторін і повністю відповідає суті їх домовленості без будь-яких обмежень. При цьому, сторони також виносять за територію України і процедуру вирішення спорів по такій угоді - будь-то Стокгольмський арбітраж або Лондонський Міжнародний Арбітражний суд.

Ми пропонуємо нашим Клієнтам послуги з представництва інтересів в арбітражному суді, супроводу справ у закордонних постійно діючих арбітражних установах, а також арбітражі ad hoc. Ми забезпечуємо повний супровід арбітражної процедури від призначення арбітрів та узгодження арбітражної процедури, до отримання арбітражного рішення та / або заяви клопотання про його скасування.

Визнання рішень арбітражних і третейських судів на території України

Ви отримали позитивне рішення іноземного суду (арбітражного або третейського) і не знаєте як його виконати на території України в примусовому порядку?

Ми надаємо послуги з супроводу процесу визнання рішень арбітражних і третейських судів на території України, зокрема, з метою їх подальшого виконання в примусовому порядку. Фахівці нашої компанії самостійно здійснюють підготовку всіх необхідних документів та представництво Клієнта в суді в процесі визнання рішення, а Ви отримуєте очікуваний результат.

Виконання судових і арбітражних рішень в примусовому порядку

Ви отримали рішення іноземного суду і навіть пройшли процедуру визнання цього рішення на території України, однак, сторона ухиляється від добровільного виконання рішення суду?

Наша компанія займається супроводом процесу виконання судових рішень, в тому числі в примусовому порядку. Ми беремо на себе клопіт по контролю виконавчого провадження, допомагаємо забезпечити належну роботу органів державної виконавчої служби та оперативне виконання судових рішень.

Захист та представництво у кримінальному процесі та у справах про адміністративні правопорушення

Кваліфіковані адвокати нашої компанії готові надати Вам захист у кримінальних справах будь-якої складності. Ми надаємо допомогу на всіх стадіях кримінального процесу: від порушення кримінальної справи до оскарження рішень судів та виконання вироку.

Крім того, ми надаємо захист у справах про адміністративні правопорушення.